Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülüşün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.
En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.
Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun.
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
Bayramlar berekettir, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Bayramınız kutlu olsun.
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.
Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıpkı bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, Bayramınız Mübarek Olsun.
Tüm arkadaşların Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünce olsun.
En güzel Bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun. Bayramın mübarek olsun.
Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Bayramınız kutlu olsun.
Evinize gül kokusu essin, bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Bayramınız mübarek olsun.
Nice mutlu ve huzurlu bayramlarda buluşmak dilekleriyle. Hayırlı bayramlar olsun.
Nerede o eski bayramlar demeden, bugünün bayramlarını en güzel şekilde yaşayıp, yaşatabilmek dileklerimle, bayramınızı kutlarım.
Tüm hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, muhteşem bir bayram yaşamınızı dilerim. İyi bayramlar.
Bayramı ailenizle huzur, sağlık ve mutluluk içinde yaşamanız dileklerimle.
Bayramlar buluşturur küskünleri, bayramlar sevinç katar hanelere, küskünlüklerin son bulduğu nice bayramlar yaşamanız dileklerimle.
Yanınızda olamasam da kalbim daima sizlerle, bayramınızı kutlar, hayırlar getirmesiniz temenni ederim.
Bayram sabahlarının esenlik dolu havasıyla dolsun eviniz, kapınızdan çocuklar, evinizden bereket hiç eksik olmasın. Bayramınız kutlu olsun.
Bu güzel günün, tüm ülkemize hayırlı olmasını diler, Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.