Temmuz, 2018

Queen, 15 Temmuz’dan 17 Temmuz’a kadar süren, Columbus - Ohia’daki Cultivate ticaret fuarı için ortağımız Greenex ile birlikte hem ABD’den hem de Kanada’dan yetiştiricilere en yeni Kalanchoe ve Succulent çeşitlerimizi sunmak için katıldı. 


Ziyaretçilerin görmeyi (ve dayanamayıp dokunmayı), sevdiği çelik çeşitlerimizin yanı sıra ‘saksılı Succulent’ çeşitlerimizi de ilk kez gösterebildik. Echeveria agavoides ‘Romeo’ çeşidimiz çok dikkat çekti. Dikkat çeken başka bir nokta da Türkiye’deki ambalajlarımızın özel yaptırdığımız kutular ile paketlenmesiydi. Çünkü, müşteriler çeliklerini diğer üreticilerden, nakliye sırasında ezilme riski yüksek olan paketlerle alıyorlar. Ayrıca, ‘Hot Stuff’ bardakları da çok ilgi gördü. O kadar popülerdi ki, birkaç saat içinde çalındı :)

    
Kalanchoe standımız her zaman olduğu gibi canlı, güçlü renkleri ve eşsiz çiçekleriyle göze çarpıyordu. Ulaşım sırasında ve standın kurulum aşamasında yüksek düzeyde etilen maruz kaldığından dolayı, Kalanchoe çeşitlerimiz kendilerini kanıtlamak için iyi bir fırsat yakalamıştır.