Çiçekleri dinle; her biri aşkımı ilan ediyor. Her biri sana olan tutkumu anlatıyor.
Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.
Kalpten kalbe uzanır çiçekler, rengarenk dokuları, mis kokularıyla sevgimin aşkımın ilanıdır.
Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sen benim için tüm umutlar tükenmişken son dakikada gelen gölsün. Her şey bitti derken nereden çıktın bilmiyorum ama hoş geldin.
Seninle geç irdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriliyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.
Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu. Seni seviyorum ve sonsuza kadar seveceğim.
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
Sevgilim olduğun için çok şanslıyım. İyi ki varsın, seni seviyorum hayatımın sevinç, mutluluk kaynağı.
Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.
Paylaşılacak daha ne kadar çok anı var. Birlikte kahve içecek, yeni yemekler k eşfedecek. Sevgilim yapacak daha çok şey. En önemlisi ise önümüzde sen ve senin sevgin ile güzelleşecek ise bir ömür var.
Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında. Bir yudum kahve, çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış. Benim evim, senin kalbinin olduğu yerdir bir tanem.
Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır. Bir de aşk vardır seni anlatır...
Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem...
Biricik sevgilim. Seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü. Seni seviyorum.
Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda gezmek için, bir rüzgar olmak isterdim: mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece senin olmak için...
Benim sana nasıl aşık olduğumu anlatmak için bir şiir mı yoksa bir masal mı yazsam. Ama ben sana iki kelime yazıyorum. Seni seviyorum..
Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.
Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacaksın. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bi le aldatmayacak. (Can Yücel)
Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum. Seni seviyorum.
Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim..
Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var. Onlar bin tane tane sen bir tanesin.
Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.
Hani olur da bir gün canın sıkılır, moralin bozulur veya gözün uzaklara dalar ise bu güzel çiçeklere bal bir tanem. Sana koşarak gelemiyorsam varlığını sıcacık yüreğinde hisset. Seni seviyorum.
Kafam karışmıştı ama her şeyi anladım. Bir tek senmişsin doğru. Seni seviyorum.
Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın bir tanesi olmalı, SEN gibi..
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm çiçeğim...
Her yeni güne senle uyanmak, senle olan her şey çok güzel sevdiğim.
Sevginle aydınlatıyorsun gecemi, sevginle yaşıyor bu divane. İyi ki varsın sevdiğim.
Gönül dünyamdaki en nadide kişiye, sevgilerimle, iyi ki varsın..
Gündüz güneş, gece ay gibi aydınlatırsın dünyamı, senle olan her şey çok daha özel sevdiğim.
Sevgiyle, çiçeklerin rengarenk göz kamaştıran güzellikleriyle sımsıcak bir merhaba sevgilim.
Yaşama sevincim, göz nurum, ömrüm. Seni çok seviyorum.
Özlemle dolu bir kalp, her daim senin için çarpıyor, seni özlüyor. Seni çok sev iyorum.
Sevgiye dair tüm cümlelerimin vazgeçilmez öznesi sensin. Sen benim vazgeçilmezimsin.
Sen başlattın bu sevda yangınını, biliyorum hiç sönemeyecek...
Bana her şey seni hatırlatıyor, senin adınla başlıyor cümlelerim, iyi ki varsın sevdiğim.
Yeni bir gün doğumudur varlığın, sensiz hep karanlık, hep gecede kalır dünyam.
Sevgilim olduğun için çok şanslıyım. İyi ki varsın, seni çok seviyorum hayatımın sevinç, mutluluk kaynağım...
Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime sevgilim. Seni Seviyorum.
Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.