Menu
Your Cart

İdari Kadro

Gökhan Anayurt
Gökhan Anayurt
Satış Sorumlusu
Mail: satis@queentarim.com.tr
Ebru Akgün Özdemir
Ebru Akgün Özdemir
Pazarlama & Reklam Sorumlusu
Maill: ebru@queentarim.com.tr
Onur Aydınalp
Onur Aydınalp
Satın Alma ve Tedarik Zinciri Sorumlusu
Mail: onur@queentarim.com.tr
İlker İnsel
İlker İnsel
İnşaat Mühendisi
Mail: ilker@queentarim.com.tr
Sultan Güneş
Sultan Güneş
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü
Mail: sultan@queentarim.com
Tuğrul Körlü
Tuğrul Körlü
İthalat & İhracat Sorumlusu
Mail: tugrul@queentarim.com.tr
Sinan Tarhan
Sinan Tarhan
Mali İşler Müdürü
Mail: sinant@queentarim.com
İbrahim Özkü
İbrahim Özkü
Dikili Tesis Yöneticisi
Mail: ibrahim@queentarim.com.tr
Semih Gürsoy
Semih Gürsoy
Yelki Tesis Yöneticisi
Mail: semih@queentarim.com.tr
Mustafa Tekin
Mustafa Tekin
Üretim Müdürü Asistanı
Mail: mustafa@queentarim.com.tr
Çağrı Kandemirer
Çağrı Kandemirer
Ticari Genel Müdür Yardımcısı
Mail: cagri@queentarim.com.tr
Lars Korup
Lars Korup
Teknik Genel Müdür Yardımcısı
B. Sinan Pulat
B. Sinan Pulat
Genel Müdür


Çerezler Hakkında Bilgilendirme
Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Queen Turkiye'yi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.